meny:




    Kontakt Oss

    Butikk

    Salg båt - motor - båtutstyr
    epost
    @:post@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Delelager

    Bestilling av deler
    epost
    @:delebestilling@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Servicesenter

    service & reklamasjoner
    epost
    @:service@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Knut Arild Øvergård-Knem

    Salgssjef båt & motor
    epost
    @:knutarild@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Martin Aasen

    Salg båt, motor & utstyr
    epost
    @:martin@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Andreas Thornquist

    Deler & utstyr / design
    epost
    @:andreas@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Don Olsen

    salgsansvarlig butikk & utstyr
    epost
    @:don@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Thor Nilsen

    Logistikkansvarlig - delelager - utstyr
    epost
    @:thor@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Marianne Johansen

    regnskap
    epost
    @:marianne@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Terje Bakken

    CEO & Fleet Commander
    epost
    @:terje@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 32 26 01 80
    kontakt

    Congo

    Skipshund - K9 Boat Defence Unit
    epost
    @:congo@bakken-motor.no
    telefonnummer
    (+47) 909 Woof
    kontakt

    Send generell forespørsel

    Dersom du ønsker mer informasjon eller et pristilbud på noen av våre produkter, send oss en henvendelse her.

    image image image image