meny:




Kontakt Oss

Terje Bakken

CEO
epost
@:terje@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 20
kontakt

Marcus Lockwood

Salg båt & motor
epost
@:marcus@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 25
kontakt

Andreas Thornquist

Deler & utstyr / design
epost
@:andreas@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 21
kontakt

Don Olsen

salgsansvarlig butikk & utstyr
epost
@:don@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 22
kontakt

Thor Nilsen

Logistikkansvarlig - delelager - utstyr
epost
@:thor@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 30
kontakt

Joachim Thorrud

Salgsansvarlig båt & motor
epost
@:joachim@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 29
kontakt

Thor Espen Asmussen

serviceleder - kundemottak
epost
@:thor-espen@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 23
kontakt

Marianne Johansen

regnskap
epost
@:marianne@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 91 66 54 24
kontakt

Butikk

salg / service / deler / utstyr
epost
@:post@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 32 26 01 80
kontakt

Congo

Skipshund - K9 unit
epost
@:congo@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 909 Woof
kontakt

Servicesenter

servicesenter
epost
@:kundemottak@bakken-motor.no
telefonnummer
(+47) 32 26 01 80
kontakt

Send generell forespørsel

Dersom du ønsker mer informasjon eller et pristilbud på noen av våre produkter, send oss en henvendelse her.